DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Oferta pracy dodana przez: Biuro Ostrow Semperpower, w dniu: 2021-05-06

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie,
- samodzielne budowanie bazy Klientów,
- kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert,
- pozyskiwanie niezbędnych informacji technicznych,
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
Nasze oczekiwania:
- silna motywacja do pracy,
- samodzielność i zaangażowanie,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi komputera,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług do Klienta B2B lub B2C oraz doświadczenie w sprzedaży produktów OZE,
Oferujemy:
- wsparcie techniczne oraz sprzedażowe firmy działającej 12 lat w branży OZE,
- wysokie zarobki uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + prowizja bez sufitów),
- możliwość wykonywania pracy w okolicy miejsca swojego zamieszkania,
- możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę lub własna działalność),
- możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego,
- profesjonalne szkolenie z zakresu OZE,
- wsparcie działu back office oraz marketingu,
- niezbędne narzędzia pracy,
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV pod adres e-mail lub kontakt telefoniczny.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
tel. +48 791 755 755
e-mail: biuro.ostrow@semperpower.pl
SEMPER POWER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Główna 5
42-693 Krupski Młyn
NIP: 6452537196
REGON: 243189259
KRS: 00004526

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, Polska

Wynagrodzenie: 3000PLN - 10000PLN

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48 791 755 755

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOstrów.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty